ProExtender Özel İndirim

7/24 BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ ProExtender telefon numarası

YA DA TIKLAYIN BİZ SİZİ ARAYALIM ProExtender beni ara

ProExtender™

Detaylı tanıtım videosu
 

NAKİT
PTT KARGO İLE KAPIDA ÖDEME
PTT Kargo ile kapıda ödeme

KREDİ KARTI
PAYPAL İLE GÜVENLİ ÖDEME
PayPal ile güvenli ödeme.
 

TAMAMEN GİZLİ POSTA İÇERİĞİ:Gizli Posta İçeriği

BİZİ GÖRDÜĞÜNÜZ YERLER:Bizi Gördüğünüz Yerler
 

HABERLER VE GAZETERLERDE PROEXTENDER™gazeteler™
 

TÜM BİLGİLERİNİZ RAPID SSL SERTİFİKASIYLA 256 BİT ŞİFRELENMEKTEDİRRapid Ssl Güvenliğiniz İçin.

 

Proextender Satın al

 

ust

%100 PARA İADE GARANTİSİ

     Ürünümüzü 6 ay denedikten sonra herhangi bir nedenden dolayı mennun değilseniz ürün, kullanım geliştirme klavuzu ve cd ile birlikte (180+5 geri kargolama süresi) içinde bize gönderin ve ürün ücretini %100 iade alın. Böyle inanılmaz garantiyi nasıl verebiliyoruz? Çünkü ürünümüzden memnun kalacağınızdan eminiz. 6 ay (185) günü geçmiş ürünleri lütfen geri kargolamayın. Her müşteri sadece 1 kere iade hakkını kullanabilir. Herhangi bir nedenden ötürü 5 iş gününde elinize ulaşmayan ürün  için talebiniz doğrultusunda yeni gönderim ya da para iadesi yapılır.


Güvenlik

     Sitemize ait tüm sayfalar RAPID SSL 256 bit şifreleme sistemiyle şifrelenir. Kişisel bilgileriniz üçüncü şahışlara kesinlikle ulaşılamazlar. E-mail, adres. telefon bilgileriniz kesinlikle satış ortaklarımız  tedarikcilerimizle paylaşılmaz. Online siparişleriniz PAYPAL'ın dünyada lider ve kendini kanıtlamış sistemiyle güvenlik altına alınmıştır. Kredi kartı bilgileriniz bize ulaşmaz ve tarafımızdan kayıt altında tutulmaz. Ödeme onayı gelmeden siparişleriniz işleme konulmaz.

Gizlilik Haklarınıza Uygun Kargo Paketi

Gizlilik

     Gizliliğiniz bizim için önemlidir e-mail, kişisel bilgileriniz, adınız, telefonunuz hiç kimseyle paylaşılmaz. Kredi kart ekstrenizde alışverişiniz yalnızca "PP Karaca Medikal" şeklinde görünecektir.

Paketleme

     Paketlenen ürünün içeriği tamamen dışarıdan belirsizdir. Ne ürünü taşıyan ne de size ürünü teslim edenin ürün içeriği hakkında en ufak bir bilgisi olmayacaktır.

 


SATIN ALMA İŞLEMLERİ

    NAKİT ÖDEMELERDE : PTT Kargo ile Kapıda Ödeme

     Dilerseniz satın aldığınız ürünün ödemesini ürünü teslim alırken yapabilirsiniz. PTT Kargo'nun "Kapıda Ödeme" sistemi ile ister kendi adresinizde, ister ürünü teslim alacağınız kargo şubesinde nakit olarak ödemesini yapabilirsiniz. Kapıda ödeme sistemi ile yapılan siparişlerde kargo işlemi yapılmadan önce telefon onayı alınmaktadır. Bize bırakmış olduğunuz telefon numarasından size ulaşılacak ve siparişiniz onaylanacaktır. Telefon onayı yapılmayan siparişler geçersiz sayılacaktır.
    Ayrıca kargo takip bilgileriniz de telefon numaranıza gönderileceğinden lütfen telefon numaranızı yazmayı unutmayın.
 

 

PayPal ile güvenli ödeme
     KREDİ KARTI İLE ÖDEMELERDE: PayPal™
      Sizin güvenliğiniz için kredi kartı ile ödemelerinizi sadece PayPal™ aracılığıyla almaktayız. Firmamız  'Karaca Medikal', Paypal Verified Member'dır. Tüm Visa,   Master ve American Express kartlarla alışveriş imkanınız vardır. Paypal ile alışveriş ve paypal güvenliği hakkında bilgi sahibi değilseniz internetten araştırabileceğiniz gibi, diğer bütün konulardaki sorularınız da olduğuğu gibi 7/24 canlı destek hattımız ve danışmanlarımızdan da konu ile ilgili bilgi alabilirsiniz.
 

Kargo

     Sipariş onayı alınan tüm ürünler aynı gün içerisinde kargoya verilir. Ürünler takipli kargoyla gönderilir. Kargo takip bilgileri cep telefonu numaranıza gönderileceğinden lütfen cep telefonu numaranızı girmeyi unutmayın. Ortalama kargo süresi Türkiye geneli için 2 iş günüdür. Kargonuzu ister kendi adresinizden, isterseniz de sizin seçeceğiniz bir kargo şubesinden teslim alabilirsiniz. Şube teslim gönderimleri lütfen sipariş esnasında bildiriniz.

 

     ProExtender™ penis büyütücü

pro_chat                                              Hemen Satın Al

alt
ProextenderTR.com MEDİKAL - ProExtender System™ Türkiye © 2016
ProExtenderTR Copyright © 2012. ProExtender Medikal®. Tüm Hakları Saklıdır.