ProExtender Özel İndirim

7/24 BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ ProExtender telefon numarası

YA DA TIKLAYIN BİZ SİZİ ARAYALIM ProExtender beni ara

ProExtender™

Detaylı tanıtım videosu
 

NAKİT
PTT KARGO İLE KAPIDA ÖDEME
PTT Kargo ile kapıda ödeme

KREDİ KARTI
PAYPAL İLE GÜVENLİ ÖDEME
PayPal ile güvenli ödeme.
 

TAMAMEN GİZLİ POSTA İÇERİĞİ:Gizli Posta İçeriği

BİZİ GÖRDÜĞÜNÜZ YERLER:Bizi Gördüğünüz Yerler
 

HABERLER VE GAZETERLERDE PROEXTENDER™gazeteler™
 

TÜM BİLGİLERİNİZ RAPID SSL SERTİFİKASIYLA 256 BİT ŞİFRELENMEKTEDİRRapid Ssl Güvenliğiniz İçin.

 

Proextender Satın al

 

ust

PENİS EĞRİLİĞİ : TEK OPSİYON AMELİYAT MI?

     Erkeklerin çoğunluğunun penisi ereksiyon halinde düz ya da sağa sola eğimlidir. Fakat her 100.000 erkekten yaklaşık 400 ünde ereksiyon halinde ciddi eğik veya eğri penis durumu vardır. Bu durum cinsel birleşmeyi iki taraf için de çok acı veren bir durum haline getirebildiği gibi bazen cinsel birleşmeyi olanaksız da kılabiliyor... Bu durumdaki hastalarda ereksiyon halindeki penis "j" yada "u" şeklinde olabileceği gibi tamamen tirbüşon gibi kıvrılmışta olabilir. Bu durum tıp çevrelerince Peyronie hastalığı olarak adlandırılır. Ayrıca fibrous caverositis olarak da adlandırılır.

     Doktorların peyronie hastalığının nedeni hakkında net bi fikirleri yok. Açık olan şudur ki hastalarda zamanla elastik dokunun yerini elastik olmayan plaklar ya da yaralar alır. Normal olarak ereksiyon elastik dokunun çok ya da az genişlemesiyle olur. Fakat hastalarda oluşan yara ya da elastik olmayan plaklar ereksiyonun penis şaftı boyunca düz oluşmasını engeller ve bazı hastalarda penis "darboğaz" olmasına ve kısalmasına neden olabilir.

     Böyle talihsiz durumlarda peniste güçlü bükülme sertleşen peniste çeşitli yaralanmalara, inflamasyon veya travmaya neden olabilir. Doktorlar diğer hastalıklarda olduğu gibi nadir genetik nedenlere bağlı olabiliceğini veya diyabet, yüksek kan basıncı, damar sertliği gibi hastalıkların Peyronis başlamasından olabileceğinden şüpheleniyor. Şu anda genel düşünce yavaş ve anormal bir iyileşme süreci olduğu kanısında.


Vakalar ve Tedavi

     Tedavi sürecide her Peyroni hastalığının farklı olduğunu anlamak önemlidir. Bazı hastalar için  ameliyat mantıklı çözüm olarak görülür. Bu gibi hastalarda bile cerrahlar ameliyat yapılmadan hastalarına 1 ya da 2 yıl beklemelerini tavsiye ediyor. Bu bekleme periyodunda, çoğu hastada diğer tedavi yöntemlerini deniyor. Genel kanı ameliyatla müdahalenin son seçenek olduğu yönündedir ve zor bir seçenektir. (Bu konudaki şüpheleriniz gidermek için anahtar kelime olarak "penis eğriligi ameliyatı" ya da "penile curvature surgery" olarak arama yapabilirsiniz. (Not: Fotoğraf ve ameliyat görüntüleri rahatsız edici olabilir.)

Peyronie

     Bazı durumlarda 1 ya da 2 yıl içerisinde hiç bir tedavi uygulamadan iyileşme görülmüştür ve yaralı doku kaybolmuştur. Hastaların yaklaşık %40 nın durumunda herhangi bir değişim gözlemlenmemişti, kalan %40'ının durumu ise daha kötüye gitmiştir... Uygulanan iki ameliyattan ilki nesbit prodesürüdür ve bunun sonucunda genellikle peniste 2-5 cm arası kısalma olur. Diğer yöntem ise yaralı dokunun alınarak aşılanmış yeni dokuyla değiştirilmesidir bunun sonucunda genellikle ereksiyon fonsiyonlarında azalma ya da ereksiyon olamama durumu görülebilir. Bu durumlarda, cerrahi öncesi ve sırasında "bekleme süresi" alternatif tedaviler kesinlikle değerli ve hiçbir şey yapmamaktan daha etkili ve cerrahi tedavilerin yerini alabilecek konumdadır.


ProExtender™ BİLİMSEL OLARAK KANITLANMIŞ VE EN BAŞARILI KİŞİSEL TEDAVİ

Peyronie

     Bilimsel olarak başarısı kanıtlanmış ProExtender™ ve E vitamini tedavisiyle bu sorunuzu çözebilirsiniz. Cihaz penisinizi düz tutatarak oluşan yara ve esnek olmayan doku hücrelerini küçülmesini ve yok olmalarını salamaktadır ayarlanabilir yapısıyla gizlice kıyafetlerin altında kullanılabilir. (İşyerinde bile ağır insan gücü gerektiren işler yapmıyosanız kullanabilirsiniz) Tedavi süreci uzundur. Bu ürünü İsviçreli Dr. Jorn Ege Siana, geliştirilmiş, Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa'da hastane ve kliniklerde doktorlar tarafından hastalarına tavsiye edilmektedir.

     Çekiş aletiyle tedavinin olumlu yönleri çok açıktır; Travma ve cerrahi tehlike riski olmaması cerrahiye oranla çok düşük maliyet ve evde tedavi. ProExtender™ Penis Büyütücü ile birlikte 1940-1950 lerden beri uygulanan E vitamini tedavisi umarız sorununuza çare olacaktır. Peyroni hastalığında kullanılan diğer bir gıda takviyesi Potabadır ya da potasyum amonobenzoate. Fakat bunlarların yararlarının yanında maliyetleri yüksektir günde 24 adete kadar 6 ay boyunca alınmaları gereklidir. Diğer gıda takviyeleri hakkında doktorunuza başvurabilirsiniz.

pro_chat                                              Hemen Satın Al

alt
ProextenderTR.com MEDİKAL - ProExtender System™ Türkiye © 2016
ProExtenderTR Copyright © 2012. ProExtender Medikal®. Tüm Hakları Saklıdır.